Maszyny rolnicze

Trzyosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Wozy asenizacyjne służą do transportu oraz rozlewania gnojowicy i gnojówki na pole uprawne. Są podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa rolnego, które hoduje zwierzęta i wykorzystuje ich odchody jako nawóz naturalny. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego wozu asenizacyjnego lub poważnie rozważasz zakup nowej plastikowej beczki asenizacyjnej, zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

W swojej ofercie posiadamy kilka modeli wozów asenizacyjnych firmy ZUNHAMMER.

Wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Beczkowozy ZUNHAMMER są solidne i ekonomiczne. Mała masa własna zapewnia małe ruchy oporu, a tym samym zwiększa prędkość roboczą i obniża koszty paliwa. Specjalna konstrukcja plastikowej beczki zapobiega powstawaniu osadów. Praca z beczkowozami ZUNHAMMER jest prosta, higieniczna i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Istnieje możliwość wyposażenia wozów asenizacyjnych w specjalne aplikatory do gnojowicy ZUNHAMMER. Montaż systemu węży wleczonych jest szybki i prosty, możliwy w każdym czasie.

Trzyosiowe beczkowozy ZUNHAMMER

Trzyosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER wyposażone zostały w wysokie i szerokie koła niskociśnieniowe, co zapewnia łatwą ciągłość ruchu i mały nacisk na podłoże. Beczkowóz ZUNHAMMER wyposażony jest w montowaną seryjnie pompę 7700 litrów na minutę. Do wyboru są trzy systemu przeładunku ANDOCK, które są wygodne w obsłudze, higieniczne i oszczędzają czas.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.

Podobne wpisy

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER, BRAND czy LEHNER. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Wóz asenizacyjny
  • Aplikator asenizacyjny
  • Rozrzutnik obornika
  • Podajniki paszy
  • Mieszadła do gnojowicy
  • Pompa mikser do gnojowicy