Maszyny rolnicze

Przyczepa objętościowa TEBBE

Rozrzutniki obornika należą do podstawowych maszyn wykorzystywanych w gospodarstwach rolniczych. Służą do rozwożenia, rozdrabiania oraz do równomiernego rozrzucania obornika na pole. Rozrzutnik może również służyć do nawożenia upraw następującymi nawozami naturalnymi: kompost, świeża masa roślinna czy torf.

Po zdemontowaniu wałów rozdrabniających i rozrzucających obornik na polu (tzw. adapteru) oraz po zamontowaniu specjalnych burt, rozrzutnik może służyć jako przyczepa objętościowa. Dzięki temu zyskuje nowe, uniwersalne zastosowanie w gospodarstwie i może służyć nam przez cały rok.

Przyczepa objętościowa TEBBE

Po zdjęciu walców rozdrabniających oraz zamontowaniu specjalnych burt rozrzutnik obornika zostaje przekształcony w przyczepę objętościową. Przyczepa objętościowa może służyć do przewozu różnego rodzaju zbóż i plonów. Wysoka ładowność maszyn firmy TEBBE pozwala na jednorazowy przewóz dużych ilości surowców. Jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.
W toku produkcyjnym nadwozie oraz podwozie rozrzutnika obornika TEBBE poddawane są obróbce strumieniowej, a całość jest gruntowana oraz pokrywana lakierem. Konstrukcja jest więc odpowiednio zabezpieczona i odporna przed szkodliwym działaniem środowiska.

Jeśli wciąż nie wiesz, jaki rozrzutnik firmy TEBBE wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy z przyjemnością podadzą Ci więcej szczegółów oraz podpowiedzą, który produkt będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.

Podobne wpisy

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER, BRAND czy LEHNER. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Przyczepa asenizacyjna
  • Aplikatory asenizacyjne
  • Rozsiewacz obornika
  • Automatyczny podgarniacz paszy
  • Mikser gnojowicy
  • Pompa do gnojowicy