Wozy asenizacyjne służą do transportu oraz rozlewania gnojowicy i gnojówki na pole uprawne. Są podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa rolnego, które hoduje zwierzęta i wykorzystuje ich odchody jako nawóz naturalny. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego wozu asenizacyjnego lub poważnie rozważasz zakup nowej plastikowej beczki asenizacyjnej, zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

W swojej ofercie posiadamy kilka modeli wozów asenizacyjnych firmy ZUNHAMMER.

Wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Beczkowozy ZUNHAMMER są solidne i ekonomiczne. Mała masa własna zapewnia małe ruchy oporu, a tym samym zwiększa prędkość roboczą i obniża koszty paliwa. Specjalna konstrukcja plastikowej beczki zapobiega powstawaniu osadów. Praca z beczkowozami ZUNHAMMER jest prosta, higieniczna i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Istnieje możliwość wyposażenia wozów asenizacyjnych w specjalne aplikatory do gnojowicy ZUNHAMMER. Montaż systemu węży wleczonych jest szybki i prosty, możliwy w każdym czasie.

Dwuosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Dwuosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER z pompą i tłokiem obrotowym są niezależne i gotowe do natychmiastowego użytku. Są wyposażone w aplikator do gnojowicy, a przewód ssący napełnia beczkowóz w kilka minut. Specjalny kształt plastikowej beczki i przewód mieszający zapobiega powstawaniu osadów w środku. Zbiornik jest bezciśnieniowy, dzięki czemu wypełniany jest po brzegi. Pompa pracuje bardzo cicho i bez wibracji. Opróżnia zbiornik ze stałym ciśnieniem i stałą wydajnością, niezależnie od gęstości gnojowicy.

Trzyosiowe beczkowozy ZUNHAMMER

Trzyosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER wyposażone zostały w wysokie i szerokie koła niskociśnieniowe, co zapewnia łatwą ciągłość ruchu i mały nacisk na podłoże. Beczkowóz ZUNHAMMER wyposażony jest w montowaną seryjnie pompę 7700 litrów na minutę. Do wyboru są trzy systemu przeładunku ANDOCK, które są wygodne w obsłudze, higieniczne i oszczędzają czas.

Plastikowe beczkowozy

Beczkowozy firmy ZUHNAMMER są produkowane w kilku wariantach objętościowych:

12500 l

14000 l, 15500 l

17000 l

18500 l

19500 l

20000 l, 21000 l

24000 l

27000 l

30000 l

Dzięki szerokim możliwościom wyboru, będziemy mogli dopasować odpowiednią wielkość beczki asenizacyjnej do indywidualnych potrzeb Państwa gospodarstwa. Jeśli posiadacie Państwo mniejsze gospodarstwo rolne, lepiej zdecydować się na mniejsze beczkowozy – 12500 l lub 18500 l. Jeśli gospodarstwo jest naprawdę dużych rozmiarów, a nasze zbiorniki na gnojowicę są ogromne, rozważmy zakup większych beczkowozów – 27000 l lub 30000 l.

Dzięki wozom asenizacyjnym ZUNHAMMER transport gnojowicy zajmuje mało czasu, a sam proces rozlewania jej na pole przebiega szybko, sprawnie i higienicznie. Istnieje możliwość wyposażenia każdego beczkowozu w dodatkowe elementy. Każdy beczkowóz ZUNHAMMER może więc być dostosowany do indywidualnych wymagań każdego rolnika.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.