Zarówno duże, jak i mniejsze gospodarstwa rolne wymagają odpowiedniego sprzętu, żeby móc właściwie zadbać o zwierzęta hodowlane. Jak każde żywe istoty, zwierzęta muszą regularnie się odżywiać. Często ilość paszy, którą rolnicy powinni dostarczać swoim podopiecznym, wymaga profesjonalnej obsługi. Nasz specjalistyczny podajnik paszy jest ogromnym ułatwieniem w prowadzeniu gospodarstwa. Idealnie się sprawdza zwłaszcza w najbardziej intensywnych okresach roku, tj. żniwa.

Nowoczesny podajnik paszy

Wysoką jakość naszych produktów zawdzięczamy austriackiej precyzji producentów tego rodzaju sprzętu rolniczego. Wykonanie z wytrzymałych materiałów oraz zastosowanie nowoczesnej technologii sprawiają, że podajnik paszy działa niezwykle wydajnie i długoterminowo. Opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia, zoptymalizowany mechanizm, który odpowiedzialny jest za stopniowe podawanie paszy do koryt, sprawia, że pokarm sukcesywnie trafia w wyznaczone miejsca.

Podajnik wyposażony jest w bezszczotkowe silniki. Natomiast zasilanie urządzenia pozwala na wydajne użytkowanie – na jednym ładowaniu możesz pokonać nawet do trzydziestu przejazdów. Ponadto obsługa naszego podajnika paszy jest wyjątkowo prosta. Nowoczesny system sterowania umożliwia kontrolowanie maszyny za sprawą panelu sterowania z dziesięciocalowym ekranem. Sam układ sterowania jest wodoodporny, a więc gotowy do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Oprócz tego można sterować podajnikiem na odległość, wykorzystując w tym celu dodatkowe urządzenia i dedykowane aplikacje (komputer, tablet czy smartfon).

Stań się nowoczesnym rolnikiem na miarę dwudziestego pierwszego wieku! Gwarantujemy, że Twoje maszyny przy nieprzesadnej eksploatacji pozostaną na długo w nienagannej kondycji, służąc Tobie oraz zwierzętom przez wiele lat.

Precyzja wykonania i myśl technologiczna

Nasze maszyny samodzielnie rozwożą paszę w wyznaczone miejsca. Podajnik paszy, dzięki specjalnie zaprojektowanemu ślimakowi, spulchnia ją, dokładnie przy tym mieszając oraz pozostawiając skrupulatnie oczyszczony korytarz paszowy. Dzięki temu pasza nigdy nie będzie zbitą masą, szkodzącą zwierzętom. To nowość na rynku samojezdnych podajników, które zazwyczaj spychają paszę, ubijając ją w trakcie.

Nowoczesny design i wygoda użytkowania podajników pasz

Ponadto nasz podajnik paszy posiada nowoczesny i stylowy wygląd. Dzięki opływowym kształtom jest wyjątkowo wygodny i poręczny w czyszczeniu pomimo wagi siedmiuset kilogramów. Nasz podajnik paszy łatwo utrzymasz w czystości, przez co zachowa schludny wygląd oraz higienę i odpowiednie warunki sanitarne.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą podajnika paszy, który zrewolucjonizuje prowadzenie Twojego gospodarstwa rolnego. To ogromne wsparcie zarówno dla małych, jak i dużych rolników. Dlatego nie zwlekaj i już teraz zamów podajnik paszy dostępny w naszej firmie. Serdecznie zapraszamy!

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.