Maszyny rolnicze

Rozrzutnik obornika TEBBE DS

Rozrzutniki TEBBE  – do wszystkich zadań rolniczych

Od lat rozrzutniki TEBBE uważane są za najnowocześniejsze i najtrwalsze maszyny na rynku europejskim. Wciąż rosnące wymagania w stosunku do równomierności roztrząsania, bezawaryjnej pracy przy rocznej wydajności 2000 – 50000 m³ mogą zostać spełnione tylko przez rozsiewacze, które pod względem konstrukcji i trwałości dorównują maszynom budowlanym.

Rozrzutniki obornika TEBBE serii DS

Rozrzutniki obornika z serii DS należą do standardowego parku maszynowego w przedsiębiorstwach usługowych, kółkach maszynowych i gospodarstwach rolnych.

TEBBE DS to maszyny o dużej wytrzymałości i zwartej konstrukcji, przystosowane do ciężkiej pracy w rolnictwie.

Rozrzutniki DS 140, DS 160 i DS 180 są napędzane z ciągników o mocy 120 – 150 KM.

Wałki roztrząsające są napędzane za pomocą wzmocnionego łańcucha rolkowego 1”. Masywny napinacz łańcucha może być kontrolowany i regulowany przy zamkniętej osłonie skrzyni.

Ciężki, przykręcany przenośnik podłogowy jest pod względem wykonania i grubości materiału jednakowy we wszystkich rozrzutnikach DS i HS.

Agresywnie pracujące wałki rozdrabniające z przykręconymi palcami wymiennymi z hartowanej stali stopowej.

 • Dwuosiowy rozrzutnik obornika TEBBE DS 140
  Rozrzutnik dwuosiowy DS 140 oferuje większą użyteczną ładowność i wyższą dopuszczalną masę całkowitą dla większych ilości rozrzutu. W przeciwieństwie do serii LS, wszystkie rozrzutniki serii DS mają również wyższe ściany boczne i większy rozstaw osi.
  Pojemność 12 m³, Dopuszczalna masa całkowita 14000 kg, Wymiary nadbudowy 6000 x 2000 mm
 • Dwuosiowy rozrzutnik obornika TEBBE DS 160
  W porównaniu do rozrzutnika DS 140, model DS 160 ma większą ładowność 11500 kg i dopuszczalną masą całkowitą 18000 kg.
  Pojemność 13 m³, Dopuszczalna masa całkowita 18000 kg, Wymiary nadbudowy 6000 x 2000 mm
 • Dwuosiowy rozrzutnik obornika TEBBE DS 180
  Rozrzutnik dwuosiowy DS 180 ma ładowność 12000 kg, co czyni go największą jednostką roboczą w serii DS. Oznacza to, że oferuje wystarczające zasoby i wydajność nawet dla bardziej złożonych zadań rolniczych. Jest wyposażony w bardzo mocne rozdrabniacze i wzmocniony łańcuch 1”.
  Pojemność 15 m³, Dopuszczalna masa całkowita 20000 kg, Wymiary nadbudowy 6700 x 2000 mm

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie nowoczesnych maszyn rolniczych firmy TEBBE.

BERUTEX - Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii

Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii to niezawodne i nowoczesne narzędzia, które znacząco usprawnią pracę na Twoim gospodarstwie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozrzutnika obornika, wozu asenizacyjnego czy części do maszyn rolniczych, maszyny z tych krajów zapewnią Ci niezawodność, trwałość i efektywność.

Firmy rolnicze z Niemiec i Austrii są znane na całym świecie ze swojego wysokiej jakości sprzętu rolniczego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe gospodarstwo czy duże przedsiębiorstwo rolnicze, te maszyny są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Podobne wpisy

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER i BRAND. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

 • Przyczepa asenizacyjna
 • Aplikatory do gnojowicy
 • Rozsiewacze obornika
 • Samojezdny podajnik paszy
 • Miksery gnojowicy
 • Pompy do gnojowicy