Maszyny rolnicze

Dwuosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Wozy asenizacyjne służą do transportu oraz rozlewania gnojowicy i gnojówki na pole uprawne. Są podstawowym wyposażeniem każdego gospodarstwa rolnego, które hoduje zwierzęta i wykorzystuje ich odchody jako nawóz naturalny. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego wozu asenizacyjnego lub poważnie rozważasz zakup nowej plastikowej beczki asenizacyjnej, zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

W swojej ofercie posiadamy kilka modeli wozów asenizacyjnych firmy ZUNHAMMER.

Wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Beczkowozy ZUNHAMMER są solidne i ekonomiczne. Mała masa własna zapewnia małe ruchy oporu, a tym samym zwiększa prędkość roboczą i obniża koszty paliwa. Specjalna konstrukcja plastikowej beczki zapobiega powstawaniu osadów. Praca z beczkowozami ZUNHAMMER jest prosta, higieniczna i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Istnieje możliwość wyposażenia wozów asenizacyjnych w specjalne aplikatory do gnojowicy ZUNHAMMER. Montaż systemu węży wleczonych jest szybki i prosty, możliwy w każdym czasie.

Dwuosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER

Dwuosiowe wozy asenizacyjne ZUNHAMMER z pompą i tłokiem obrotowym są niezależne i gotowe do natychmiastowego użytku. Są wyposażone w aplikator do gnojowicy, a przewód ssący napełnia beczkowóz w kilka minut. Specjalny kształt plastikowej beczki i przewód mieszający zapobiega powstawaniu osadów w środku. Zbiornik jest bezciśnieniowy, dzięki czemu wypełniany jest po brzegi. Pompa pracuje bardzo cicho i bez wibracji. Opróżnia zbiornik ze stałym ciśnieniem i stałą wydajnością, niezależnie od gęstości gnojowicy.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.

BERUTEX - Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii

Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii to niezawodne i nowoczesne narzędzia, które znacząco usprawnią pracę na Twoim gospodarstwie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozrzutnika obornika, wozu asenizacyjnego czy części do maszyn rolniczych, maszyny z tych krajów zapewnią Ci niezawodność, trwałość i efektywność.

Firmy rolnicze z Niemiec i Austrii są znane na całym świecie ze swojego wysokiej jakości sprzętu rolniczego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe gospodarstwo czy duże przedsiębiorstwo rolnicze, te maszyny są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Podobne wpisy

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER i BRAND. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Beczkowozy asenizacyjne
  • Aplikator asenizacyjny
  • Rozrzutnik do obornika
  • Samojezdny podajnik paszy
  • Mieszadła do gnojowicy
  • Pompa do gnojowicy