Maszyny rolnicze

Aplikator do gnojowicy ZUNHAMMER

Aplikatory asenizacyjne są montowane na wozach asenizacyjnych. Umożliwiają szybką i wygodną aplikację gnojowicy i gnojówki do gleby. To rozwiązanie nie tylko pozwala ograniczyć straty azotu, ale także ogranicza wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, który bardzo często pojawia się przy tradycyjnych metodach rozlewania gnojowicy.

Aplikatory do gnojowicy – najważniejsze informacje

Najważniejsza jest technika samej aplikacji nawozu naturalnego do gleby oraz szybkość mieszania się substancji z glebą. Im szybciej gnojówka lub gnojowica zostanie wymieszana, tym lepiej. Niesprzyjające mogą się także okazać pozostałe warunki atmosferyczne – wysoka temperatura, duże nasłonecznienie i niska wilgotność powietrza.

Aplikatory asenizacyjne – rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów aplikatorów do gnojowicy, które mają różną technikę rozlewu nawozów na gruntach ornych i użytkach zielonych.

W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć aplikatory do gnojowicy firmy ZUNHAMMER:

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy ułatwić transport gnojowicy w Twoim gospodarstwie.

Podobne wpisy

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER, BRAND czy LEHNER. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Przyczepy asenizacyjne
  • Aplikatory do gnojowicy
  • Rozrzutnik obornika
  • Samojezdny podajnik paszy
  • Mieszadła do gnojowicy
  • Pompa do gnojowicy