Targi i wystawy rolnicze

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Szepietowo, 24-25 czerwca 2023 r.

Biuro Targów (poniedziałek – piątek w godz. 730 – 1530)
Magdalena Krajewska
tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51
e-mail: targi@odr-szepietowo.pl

Noclegi i wyżywienie – Recepcja Ośrodka Szkoleniowego (czynna całą dobę)
tel. 506662130, fax 86 275 89 51

Więcej informacji na https://odr.pl/imprezy-wystawiennicze/regionalna-wystawa-zwierzat-hodowlanych/

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym odbędzie się w Szepietowie w dniach 24-25 czerwca 2023 roku. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do spotkania się z hodowcami z całej okolicy, wymiany doświadczeń i wiedzy oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w hodowli zwierząt.

Organizatorzy wystawy zapewniają wszystkim wystawcom szeroki zakres usług. Biuro Targów czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530. Osobą odpowiedzialną za wszelkie sprawy związane z wystawą jest Magdalena Krajewska, którą można skontaktować pod numerem telefonu 86 275 89 44 lub 508 216 170, a także drogą mailową na adres targi@odr-szepietowo.pl.

Uczestnicy wystawy mogą skorzystać z usług Recepcji Ośrodka Szkoleniowego, która oferuje noclegi i wyżywienie. Recepcja jest czynna całą dobę i można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 506662130 lub faxem 86 275 89 51.

Serdecznie zachęcamy wszystkich hodowców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

BERUTEX - Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii

Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii to niezawodne i nowoczesne narzędzia, które znacząco usprawnią pracę na Twoim gospodarstwie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozrzutnika obornika, wozu asenizacyjnego czy części do maszyn rolniczych, maszyny z tych krajów zapewnią Ci niezawodność, trwałość i efektywność.

Firmy rolnicze z Niemiec i Austrii są znane na całym świecie ze swojego wysokiej jakości sprzętu rolniczego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe gospodarstwo czy duże przedsiębiorstwo rolnicze, te maszyny są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER i BRAND. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Wóz asenizacyjny
  • Aplikatory asenizacyjne
  • Rozsiewacz do obornika
  • Podgarnicze paszy
  • Mieszadło do gnojowicy
  • Pompa do gnojowicy