Targi i wystawy rolnicze

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2022

Przedstawiamy krótką relację z tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW.

W tym roku swoje stoiska na ponad 131 tysiącach metrów kwadratowych zaprezentowało 641 wystawców. W ciągu trzech dni wystawę odwiedziło ponad 71 tysięcy osób. Bardzo liczna była reprezentacja wystawców zagranicznych – swoje stoiska zaprezentowało aż 99 firm spoza Polski.
Co roku na targi w Bednarach przyjeżdżają czołowe firmy branży rolniczej, które reprezentują wszystkie sektory tej strategicznej gałęzi gospodarki.

BERUTEX - Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii

Maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii to niezawodne i nowoczesne narzędzia, które znacząco usprawnią pracę na Twoim gospodarstwie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozrzutnika obornika, wozu asenizacyjnego czy części do maszyn rolniczych, maszyny z tych krajów zapewnią Ci niezawodność, trwałość i efektywność.

Firmy rolnicze z Niemiec i Austrii są znane na całym świecie ze swojego wysokiej jakości sprzętu rolniczego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, maszyny rolnicze z Niemiec i Austrii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe gospodarstwo czy duże przedsiębiorstwo rolnicze, te maszyny są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zaufaj ekspertom z BERUTEX i zwiększ efektywność swojego gospodarstwa

Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne maszyny rolnicze dla Twojego gospodarstwa. Naszą misją jest proponowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dla współczesnych gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny rolnicze oraz akcesoria, które pochodzą od renomowanych niemieckich i austriackich producentów sprzętu rolniczego takich jak ZUNHAMMER, TEBBE, WASSERBAUER, BRAND czy LEHNER. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wyboru najlepszego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.

  • Przyczepy asenizacyjne
  • Aplikatory do gnojowicy
  • Rozrzutniki obornika
  • Podajniki paszy
  • Mikser gnojowicy
  • Pompa do gnojowicy